פיתוח מערכת סולארית עקיבה ייחודית 

חברת Solar Tracker, שנוסדה בשנת 2008, היא חברת אנרגיה סולארית מובילה בישראל. לאחר צבירת ניסיון רב בהתקנת מערכות סולאריות, החליטה החברה לפתח מוצר ישראלי ייחודי וחדשני – מערכת סולארית עקיבה חד צירית. בשנת 2011, בשיתוף עם ד"ר יואל כהן ממשרד האנרגיה, נבנה אב טיפוס ראשון של המערכת על גג מבנה תעשייה בשדרות. 

הצלחת האב טיפוס הובילה את Solar Tracker לייצר ולשווק מערכות אלו, אשר זוכות לפופולריות רבה הודות לתוספת התפוקה המשמעותית של כ-40% בהשוואה למערכות סטטיות, ובזכות אמינותן הגבוהה. מערכת העקיבה של Solar Tracker מהווה פתרון יעיל להתמודדות עם ירידת התעריפים, תוך שמירה על כדאיות כלכלית. 

Solar Tracker – יתרונות מערכת העקיבה החד צירית 

מערכת העקיבה החד צירית שלחברת Solar Tracker מתכווננת במהלך היום ממזרח למערב בהתאם למיקום השמש, בעזרת חיישן ייחודי וחכם. מנוע פשוט מסובב את הפנלים על ציר ושומר על זווית הטיה קבועה, מה שמוביל לשיפור משמעותי של כ-40% בתפוקת המערכת בחישוב שנתי. 

התוספת להשקעה במערכת עקיבה לעומת מערכת סטטית היא זניחה ביחס לתוספת בהכנסות לאורך השנים. מערכת סולארית עקיבה של Solar Tracker מייצרת כ-2,350 שעות אור בשנה, כ-650 שעות יותר מכל מערכת סטטית, המתורגמות לרווח של כ-40% נוסף. במכסה הנוכחית, מערכת עקיבה היא האופציה היחידה להשגת תשואה שנתית של מעל 23% על ההשקעה. 

Solar Tracker מצוינות בהתקנה ובשירות 

צוותי ההתקנה המנוסים של Solar Tracker מקפידים על עבודה לפי כל נהלי הבטיחות, בפיקוח של קונסטרוקטור ומהנדס חשמל. חברת Solar Tracker ידועה במתן שירות מעולה ואמין, ומלווה את לקוחותיה לאורך כל הדרך. בזכות השירות המקיף והשיפור העצום בתפוקות החשמל, Solar Tracker נהנית ממעגל לקוחות הולך וגדל בקצב מהיר. 

Solar Tracker היא מהחברות המובילות והוותיקות בתחום המערכות הסולאריות, ועבדה עם מאות לקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי הארץ. שילוב החדשנות, השירות המקצועי והאישי הופך את חברת Solar Tracker לבחירה המועדפת עבור לקוחות המחפשים פתרונות אנרגיה סולארית יעילים ורווחיים.