שירותי תחזוקה מתקדמים לאופטימיזציה של ביצועי המערכת 

חברת GREEN PANEL מתמחה במתן שירותי תחזוקה מתקדמים למערכות ומתקני אנרגיה סולארית, הן עבור לקוחות מסחריים והן עבור לקוחות פרטיים. החברה שמה לה למטרה לסייע ללקוחותיה למקסם את הפוטנציאל הטמון במערכות הסולאריות שברשותם, החל משלב התכנון ועד לתחזוקה השוטפת לאורך חיי המערכת. 

הודות לגישה המקצועית והמסורה של GREEN PANEL, הלקוחות נהנים ממערכות בעלות אורך חיים ארוך יותר, המסוגלות להפיק כמות גדולה יותר של אנרגיה נקייה מהשמש ולהניב תשואות גבוהות יותר על ההשקעה. החברה מתגאה בצוות הטכנאים המיומן והמנוסה שלה, שהוא הגדול מסוגו בשוק הישראלי ומספק שירותים בפריסה ארצית נרחבת. 

מענה מותאם אישית לצרכים הייחודיים של כל לקוח 

הטכנאים של GREEN PANEL מספקים מענה כולל לכל סוגי הפאנלים, הממירים ותשתיות התקשורת הקיימים בשוק האנרגיה הסולארית בישראל. החברה ידועה ברמת השירות הגבוהה (SLA) שלה, הנשענת על שנים רבות של ניסיון וידע מעמיק בתחום, כמו גם ביכולתה לתת מענה מהיר לכל קריאת שירות. 

בנוסף לטיפול בתקלות, GREEN PANEL מציעה ללקוחותיה שירותי השוואת תפוקה, שנועדו לחשוף את ניצול הפוטנציאל המלא של המערכות הסולאריות. על בסיס ניתוח הנתונים, החברה בונה עבור כל לקוח תוכנית תחזוקה ייעודית, שנועדה להעלות את רמת הביצועים של המערכת לשיאים חדשים. 

GREEN PANEL יישום מערכות אנרגיה סולאריות – חדשנות טכנולוגית ומבט לעתיד 

מאז הקמתה בשנת 2008, GREEN PANEL שמה דגש על הקשבה לצרכים המשתנים של בעלי המערכות הסולאריות ועל הסתגלות מתמדת לתמורות בענף האנרגיה המתחדשת. מתוך הבנת החשיבות של ניטור שוטף, החברה פיתחה טכנולוגיות מתקדמות לאיסוף נתונים והצלבת מידע, המאפשרות מעקב צמוד אחר ביצועי המערכת ואופטימיזציה מתמדת. 

כיום, ישראל מצויה בעיצומה של מהפכת אנרגיה מתחדשת, הן ברמה הממשלתית והן ברמת הצרכנים הפרטיים. GREEN PANEL רואה עצמה שותפה מרכזית בקידום חזון העצמאות האנרגטית של בתי האב בישראל, באמצעות מערכות סולאריות ופתרונות אגירה מתקדמים. כחברה מובילה בתחומה, GREEN PANEL פועלת ללא הרף לחיזוק הפרמטרים של מקצועיות, איכות ומהירות תגובה, במטרה להבטיח נצילות מרבית של המערכות הסולאריות עבור לקוחותיה, היום ובעתיד.