מי אנחנו?

תשתיות אנרגיה

תשתיות אנרגיה – המנוף לאנרגיה ירוקה בישראל

 

מהותה של תשתיות אנרגיה

תשתיות אנרגיה, היא חברת התשתיות האנרגטיות בבעלות המלאה של מדינת ישראל. החברה קמה במטרה להבטיח אספקה רצינית ובטוחה של אנרגיה לתושבי המדינה, וכן לשמר על ביטחון אנרגטי בצורה יעילה ומקצועית. הן בשגרה והן בחירום. החברה מתמקדת בפריקה, איחסון וטעינה של נפט גולמי ומוצריו, אחסון תזקיקי דלק, ובנפק מוצרי דלק לחברות השיווק והזרמת הדלק לצרכני החברה בהם הצרכנים הגדולים בישראל: חברת חשמל, בזן, חברות הדלק, משרד הביטחון, צה"ל, רשות שדות התעופה.

 

חשיבותה של תשתיות אנרגיה לישראל

תשתיות אנרגיה, הפכה לגורם מרכזי בפיקוח על הצפייה האנרגטית במדינת ישראל. בתקופה הקרובה, החברה תקדם את תחום אגירת האנרגיה, ותפתח פרויקטים בשימוש במימן ירוק מתחדש וטכנולוגיות אלטרנטיביות חדשניות. פרויקטים אלו יהווו אבן דרך במסע המסחרי והטכנולוגי של החברה, שתורמת לפיתוח תשתיות אנרגטיות מתקדמות.

התרומה לאנרגיה ירוקה בישראל

תשתיות אנרגיה משתתפת באופן פעיל בתהליכים של חשיבה ירוקה בישראל. החברה ממוקדת על הבדיקה והפיתוח של טכנולוגיות חדשניות, אשר יכולות להבטיח אנרגיה ירוקה ובטוחה. בשילוב עם פרויקטי האגירה המתקדמים, התשתיות מציעה עתיד שמשנה את הדרך בה אנו יוצרים ומשתמשים באנרגיה במדינתנו.

לסיכום, תשתיות אנרגיה חובקות תחום האנרגיה בישראל ומביאות לפיתוח ירוק וחכם. בהתקדמות טכנולוגית ותחום האנרגיה המתפתח, תשתיות אנרגיה ממשיכה להוביל את דרך החשיבה האנרגטית במדינת ישראל.