מי אנחנו?

יהל אנרג'י

כשמדובר בהפעלת מיזמים מסחריים באמצעות אנרגיה סולארית, בחירת הספק היא החשובה ביותר. יהל אנרג'י מסתמנת בשנים האחרונות כחברה המנצח, כשהיא יכולה להתגאות ברקורד מוכח של אספקת מערכות סולאריות מסחריות באיכות הגבוהה ביותר. 

מה שמייחד את החברה הוא המסירות הבלתי מעורערת לספק את המותאמת והאישית לכל פרויקט בצורה מדוקדקת ויעילה. התקנות כמובן נעשות תחת גיבוי של צוות מומחים עם קילומטארז' נאה של ניסיון בתחום. כמו כן שירותי יהל אנרג'י יוכלו להעניק פתרון הוליסטי עבור התקנת מערכות סולאריות, החל מתחזוקה שוטפת, התקנה מותאמת ושירותי תמיכה מעולים. 

 

להתמקצע, להוביל – לחדש

היציאה למסע האנרגיה הסולארית עם חברת יהל אנרג'י היא מעבר לתהליך התקנה בלבד – זוהי שותפות כוללת המבטיחה את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום האנרגיה הסולארית בישראל. השירות הסולארי המלא של יהל מכסה כל היבט והוענק גם לחברות מובילות בישראל, החל מחברת אגד, סונול ועד לחברת כלל. כמו כן שירותיה של חברת יהל אנרג'י לא רק מציעים התקנה או תחזוקה, אלא שותפות אסטרטגית הכוללת ספקי טכנולוגיה סולארית מובילים ,קבלת פתרונות תשתית חדישים וכמובן ציוד מקיף. 

אבל יתרה מכל אלו, חברת יהל לוקחת על עצמה את האחריות לתחזוקה ולדאגה לכך כי המערכת הסולארית יתפקדו בצורה מיטבית שנה אחר שנה. אצל יהל זה לא רק פאנלים סולאריים; מדובר על עתיד אנרגיה בר קיימא הנבנה על אמון וחדשנות.

 

חדשנות ופרקטיקה- שירותי השכרת גגות סולארים

חברת יהל אנרג'י לא עוצרת רק בפתרונות סולאריים קונבנציונליים – אלא הלכה למעשה גם חלוצים בקונספט של שירותי השכרת גגות סולאריים, פתרון אשר חולל מהפכה בדרך בה אנו חושבים על אנרגיה סולארית. דמיינו את זה: הגג שלכם הופך למקור כוח בר-קיימא, בעוד חברת יהל אנרג'י דואגת לכל השאר. תכנון הפרויקט הופך לרוח קלה, התשלומים בנויים בצורה נוחה, ותחזוקה שוטפת כלולה, מה שמותיר אתכם עם שקט נפשי ומערכת סולארית משגשגת. הציוד האיכותי שמספקת יהל מבטיח כי המשקיעים ייהנו מטווח ארוך של קיימות. והדובדבן שמעל? שכירות קבועה ומובטחת ל-25 שנה, מה שהופך את השכרת גג סולארי עם יהל לבחירה הגיונית כלכלית ומודעת לסביבה.