חזון ירוק לישראל

בעולם שבו אנרגיה מתחדשת הופכת לצורך הכרחי, חברת אנרגיה ירוקה עומדת בחזית המהפכה הסולארית בישראל. מאז הקמתה בשנת 2010, הפכה החברה לאחת המובילות והמוערכות בתחום האנרגיה הסולארית, עם התמחות מיוחדת במערכות גגות ופתרונות דו-שימושיים.

מגוון שירותים ופתרונות כוללניים

החברה, שנוסדה על ידי גיל פונדיק, מציעה מגוון רחב של שירותים בתחום האנרגיה המתחדשת. מייעוץ וניהול פרויקטים, דרך ייזום והשקעות, ועד להובלת מיזמים להתייעלות אנרגטית ואגירת אנרגיה. הגישה הכוללנית של אנרגיה ירוקה מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מפתרונות מקצה לקצה, החל משלב הייזום ועד להפעלה המסחרית והתחזוקה השוטפת.

פרויקטים בקנה מידה ארצי

אחד מסימני ההיכר של אנרגיה ירוקה הוא היקף הפרויקטים המרשים שלה. החברה מנהלת ויוזמת פרויקטים בהיקף של מאות מגה-ואט ברחבי ישראל, תוך שיתוף פעולה עם מגוון רחב של לקוחות מכל המגזרים – תעשייה, ממשלה, חברות נדל"ן ומסחר, רשויות מקומיות וההתיישבות העובדת.

צוות מומחים מוביל

הצוות המקצועי של אנרגיה ירוקה מורכב ממומחים מובילים בתחומם. לצד המייסד גיל פונדיק, החברה מונה מנהלים בכירים כמו חיים סימון, המנהל את חברת הבת לייזום וניהול, וצוות מקצועי מגוון הכולל מהנדסי חשמל, מנהלי פרויקטים, ומומחי רגולציה ותפעול.

חדשנות ופתרונות ייחודיים

אנרגיה ירוקה גאה במיוחד בפתרונות החדשניים שלה, כמו קירוי סולארי של מגרשי חנייה ומגרשי ספורט. פתרונות אלה מדגימים את היכולת של החברה לשלב יעילות אנרגטית עם שימושים פרקטיים נוספים, מקסימום את התועלת מכל מטר רבוע.

התייעלות אנרגטית ושירותים לרשויות

החברה מתגאה גם בשירותיה המקיפים בתחום ההתייעלות האנרגטית, כולל החלפת תאורת רחובות ללד. פרויקטים אלה לא רק חוסכים אנרגיה, אלא גם משפרים את איכות החיים בערים ומפחיתים את זיהום האור. בנוסף, אנרגיה ירוקה מובילה בניהול מכרזים פומביים לרשויות מקומיות וחברות ממשלתיות, מה שמעיד על אמינותה ומקצועיותה בעיני גופים ציבוריים.

מבט לעתיד

עם מבט לעתיד, אנרגיה ירוקה ממשיכה להתפתח ולהרחיב את תחומי פעילותה. החברה משקיעה בפיתוח פתרונות בתחום אגירת אנרגיה, תחום שצפוי להיות מרכזי בעתיד משק האנרגיה.

לסיכום

אנרגיה ירוקה מייצגת את החזון של עתיד אנרגטי נקי ויעיל יותר בישראל. עם ניסיון עשיר, צוות מקצועי מוביל, וחדשנות מתמדת, החברה ממשיכה להוביל את המהפכה הסולארית בישראל, צעד אחר צעד לקראת עתיד בר-קיימא.